لیست کالاهای آب مرکبات گیر

آب مرکبات گیر

آب مرکبات گیر همان آب پرتقال گیر است، اما به دلیل اینکه آب پرتقال بسیار پرطرفدار است از این رو اکثر کاربران از آب مرکبات گیر بیشتر برای گرفتنِ آب پرتقال استفاده می‌کنند و با نام آب پرتقال گیر آن را می‌شناسند. آب مرکبات گیر دستگاهی است با عملکرد ساده و کارکرد راحت، که قابلیت گرفتنِ آب مرکباتی نظیر پرتقال، نارنج، لیمو و انار و گریپ فروت را دارد. از آنجایی که خواص معجزه‌آسای این مرکبات بر کسی پوشیده نیست، آب مرکبات گیری یکی از خوش فروش‌ترین نوشیدنی‌سازها به شمار می‌رود. ابعاد و وزن مناسب این دستگاه امکان جابجایی و استفاده راحت را فراهم نموده است. در واقع آب مرکبات گیر در دو نوع برقی و دستی در بازار یافت می‌شود، که نوع برقی آن کارکرد راحت‌تری دارد.

 برای گرفتنِ آبِ مرکبات به مخروطی نیاز است، معمولاً جنس مخروطی‌ها از پلاستیک با کیفیت و استاندارد است. اندازه‌ی مخروطی تعیین می‌کند که آب مرکبات گیر توانایی گرفتنِ آب کدام میوه را دارد. سری مخروطی سایز بزرگ برای گرفتن آبِ پرتقال و گریپ فروت و انار و سری مخروطی سایز کوچک برای گرفتن آبِ لیمو و دیگر میوه‌های کوچک استفاده می‌شود.

خرید بهترین آب مرکبات گیر

بهترین آب مرکبات گیر باید یک سری ویژگی‌ها داشته باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. جنس بدنه، توان موتور، اهرمی بودن یا ساده بودن آب مرکبات گیر، تعداد مخروطی، جنس صافی، ظرفیت مخزن آب مرکبات و ... از ویژگی‌های تاثیرگذار بر روی کیفیت آب مرکبات گیر هستند. پس با در نظر گرفتن این نکات بهترین را خریداری نمایید. بدون شک آب مرکبات گیری‌های ناسا الکتریک از این قاعده مستثنی نیستند و تمام ویژگی‌های یک دستگاه کاربردی و حرفه‌ای را دارند. در این دسته انواع آب مرکبات گیر ناسا الکتریک با امکانات پر کاربرد را می‌بینید، که از خدمات ویژه 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش بهره می‌برند.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.