لیست کالاهای اتو بخار دستی

اتو بخار دستی

داشتن یک اتوی خوب در هر خانه‌ای ضروری احساس می‌شود، مخصوصاً اگر داشتن ظاهری آراسته و مرتب برای افراد اهمیت داشته باشد. اتو نیز مانند دیگر لوازم خانگی برقی انواع و اقسام مختلفی دارد، که در ساده‌ترین حالت به دو نوع اتو بخار و اتو پرسی تقسیم می‌شوند. بنابراین انتخاب نوع اتو به نیاز و سلیقه‌‌ی کاربر و میزان بودجه‌ای که می‌خواهد هزینه کند بستگی دارد. اتو بخار دستی همان اتوهای معمولی ساده و کوچکی هستند، که به راحتی می‌توان از آنها استفاده کرد و چروک‌های سر سخت لباس را با آن باز کرد. اتو بخار دستی به دلیل وزن و حجم کمی که دارد بیشتر از سایر اتوها طرفدار دارد و به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است. اتو بخار مخزن دار یکی دیگر از انواع اتو بخاری است، که دارای مخزن آب مجزایی است و برای اتو کشیدن نیاز به پر کردن مکرر مخزن ندارد.

خرید بهترین اتو بخار دستی

کار کردن با اتو بخار دستی به سادگی وصل کردن فیش آن به پریز برق است. کار کردن با اتو بخار وابسته به بخار شدن آب است و حرارت ناشی از بخار آب و گرمای بیش از اندازه‌ی کف اتو باعث صاف شدن چروک لباس می‌شود. بنابراین در اتو بخار دستی یک مخزن برای آب در نظر گرفته شده، که معمولاً دسترسی راحتی داشته و ظرفیت آن از 400 میلی‌لیتر هم تجاوز نمی‌کند. کفی اتو که معمولاً از جنس سرامیک یا تیتانیوم است وظیفه‌ی اتو کشیدن لباس‌ها را بر عهده دارد. جنس کفی و تعداد منافذ خروج بخار و نحوه‌ی آرایش منافذ در کیفیت اتو کشیدن اهمیت بسیاری دارد. از دیگر موارد تعیین کننده‌ی کیفیت اتو می‌توان به مواردی نظیر حداکثر توان مصرفی، قابلیت بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، سیستم خاموشی خودکار در حالت عمودی و ایستاده، سیستم ضد چکه و ...اشاره کرد. بهترین اتو بخار، باید تمام این ویژگی‌ها را در کنار هم داشته باشد.

ما همیشه در هنگام خرید تمایل داریم بهترین اتو بخار را با بهترین قیمت انتخاب کنیم و این موضوع ما را دچار وسواس خواهد کرد. در این صفحه لیست اتو بخار دستی و مخزن دار ناسا الکتریک را مشاهده می‌کنید. تا بتوانید اتو بخارهای ناسا الکتریک را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار دهید و بهترین اتوبخار دستی را انتخاب کنید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.