لیست کالاهای سرویس قابلمه

سرویس قابلمه

تهیه سرویس قابلمه‌ی مناسب برای آشپزخانه یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از افراد است و مخصوصاً برای خرید جهیزیه انتخاب یک سرویس قابلمه‌‎ی با کیفیت و با دوام اهمیت زیادی دارد. بنابراین اگر قصد خرید سرویس قابلمه را دارید، حتماً به ویژگی‌هایی مانند جنس سرویس قابلمه، امکان پخش کردن حرارت مساوی و یکنواخت، مقاومت بالای بدنه در برابر ضربه و ساییدگی و خط و خراش، دسته‌های نسور در مقابل حرارت، بدنه‌ و پوشش داخلی نچسب، دربِ شیشه نشکن با دریچه‌ی تخلیه‌ی بخار و... توجه نمایید. ناسا الکتریک یکی از بهترین برندهای تولید کننده‌ی سرویس قابلمه است، در این صفحه انواع سرویس قابلمه گرانیتی، سرامیکی، استیل و چدن و سرامیکی را مشاهده می‌نمایید.

جنس سرویس قابلمه

جنس سرویس قابلمه دغدغه‌ی اصلی افراد در هنگام انتخاب و خرید سرویس قابلمه و ماهیتابه است. معمولاً جنس سرویس قابلمه‌ها چدنی، گرانیتی، تفلون، سرامیکی و استیل و ... هستند. معمولاً آنچه که بیشترین اهمیت را دارد همین جنس قابلمه است که کیفیت آن را نشان می‌دهد. سرویس قابلمه گرانیتی یکی از معروف‌ترین جنس‌ها در ظروف پخت و پز هستند. این ظروف از چدن ساخته شده‌اند که با روکشی از لعاب پوشش داده شده‌اند. سرویس قابلمه گرانیتی به شرطی که داخل مایکروفر قرار داده نشوند، سالهایِ سال قابلیت استفاده را دارند.

سرویس قابلمه تفلون از دیگر سرویس‌های پخت و پز است. مهم‌ترین ویژگی ظروف تفلون نچسب بودنشان است. این ظروف از مقاومت بالایی در برابر حرارت و حتی مواد شیمیایی برخوردارند.نچسب بودن سطح سرویس قابلمه تفلونی باعث شده تا از مقدرا روغن کمتری استفاده کند. هنگام استفاده از این ظروف دقت کنید که هرگز آنها را بدون روغن یا آب بر روی حرارت و شعله‌ی گاز قرار ندهید.

سرویس قابلمه سرامیکی نیز که کیفیت مطلوبی دارند نوع دیگری از ظروف پخت و پز هستند. این ظروف از جنس سرامیک بودهو مواد به کار رفته در ساختار آنها امکان پخت و پز با این سرویس قابلمه را بر روی حرارت ملایم شعله فراهم آورده است. در واقع از سرویس سرامیکی می‌توان برای کاربردهای مختلف نظیر پخت و پز و آشپزی، نگهداری غذا و ... استفاده کرد. سرویس قابلمه چدن بسیار با کیفیت است و همچنین قابلیت حفظ حرارت را دارند. با اینکه این ظروف وزن نسبتاً زیادی در مقایسه با دیگر ظروف دارند ؛ اما برای پختن انواع خورش و سوپ و حتی گریل کردن و کباب کردن گوشت و مرغ بهترین گزینه هستند.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.