لیست کالاهای قهوه ساز

قهوه ساز

قهوه ساز از نوشیدنی سازهایی است، که اکثر افرادی که زود بیدار می‌شوند و تا دیر وقت بیدار می‌مانند، به آن علاقه‌ دارند. برای خرید قهوه ساز باید ابتدا نوع نوشیدنی و نوع قهوه‌ی دلخواه‌تان را مشخص کنید سپس قهوه ساز یا اسپرسوساز یا قهوه جوشی مناسب را انتخاب کرده و بخرید. اگر برایتان طعم قهوه فرق چندانی ندارد، می‌توانید به همان قهوه‌ساز برقی معمولی بسنده کنید و یک قهوه‌ی فرانسه‌ نرم با طعمی ملایم را آماده کنید و منتظر فوران  ایده‌های فوق العاده باشید.

اما اگر عاشق مزه‌ی تلخ اسپرسو هستید، چاره‌ای جز خرید اسپرسوساز ندارید. اسپرسوساز  هم مانند هر لوازم خانگی دیگری مشخصات خاص خودش را دارد، از توان دستگاه گرفته تا قدرت بخار و نوع ترموستات، هدگروپ و سایز و تعداد آن  و قابلیت تولید کف شیر و کاپوچینو و ... این مشخصات در انتخاب و خرید بهترین اسپرسوساز به شما کمک خواهند کرد.

قهوه ساز یا اسپرسوساز

قهوه و اسپرسو دو نوع نوشیدنی متفاوت هستند که هر دو از دانه‌های قهوه به دست می‌آیند. بنابراین تفاوت اصلی این دو نوشیدنی از نوع دانه‌ و میزان برشته شدن آنها نشات می‌گیرد. برای تهیه یک شات اسپرسو باید آب داغ با فشار زیاد از میان دانه‌های قهوه عبور کند، تا اسپرسوی به غلظت و فشردگی مورد نظر برسد. قهوه ساز معمولی که برای درست کردن قهوه فرانسه به کار می‌رود، ساختار ساده‌تری دارد و کافی است که پودر قهوه را داخل فیلتر بریزید و منتظر آماده شدن قهوه باشید. در این صفحه می‌توانید انواع اسپرسوساز ناسا الکتریک و قهوه ساز ناسا الکتریک را مشاهده کنید و از کیفیت آنها لذت ببرید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.