درباره ناسا الکتریک

1392

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی سنندج

1393

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی تبریز

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان

1394

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی تهران

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی مشهد

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی اراک   

1395

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی تهران

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی مشهد

حضور در نمایشگاه لوازم خانگی تبریز 

 

1401

حضور در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران
 

 

 

 1402

حضور در نمایشگاه بین المللی تبریز 
حضور در نمایشگاه بین المللی تهران
حضور در نمایشگاه لوازم خانگی مشهد
حضور در نمایشگاه لوازم خانگی یزد

 

 

ناسا الکتریک کاشف نیازهای ناشناخته خانه و آشپزخانه

برند ناسا الکتریک با هدف تحقق شعار "یک عمر زندگی" در تولید محصولات خانگی پا به عرصه‌ی وجود گذاشت و خوشبختانه تاکنون توانسته به آن هدف پایبند بماند، تا محصولاتی را به عنوان سفیر ناسا الکتریک در خانه‌های شما داشته باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه ناسا الکتریک ساخت کجاست؟ و از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده است؟ می توانید در ثسمت وبلاگ وبسایت اطلاعات تکمیلی را کامل مطالعه کنید.
ناسا الکتریک قدم به قدم و با تحقیق و توسعه‌ی روزانه و شناسایی نیازهای مصرف کنندگان حاضر در بازارهای نوظهور خاورمیانه سبد محصولات خود را به روزتر نموده است. به‌طوری که در حال حاضر با عرضه‌ی 300 محصول متنوع با کاربری‌های متفاوت، کامل‌ترین سبد محصولات لوازم خانگی و آشپزخانه را برای مصرف کنندگان خود تهیه نموده است.
 

مشتریان ما، سهامدارن ما

ناسا الکتریک معتقد است مصرف کنندگان، سهام‌داران واقعی مجموعه هستند و با تکیه بر این باور همیشه بر حفظ ارتباط و رضایتمندی آنها کوشیده است.
 

ناسا الکتریک کاشف سلیقه بانوان مشکل پسند

 

ناسا الکتریک،کاشف سلیقه بانوان مشکل‌پسند

با توجه به اینکه بیشترین دغدغه و زمان بانوان صرف رسیدگی و انجام امور روزانه منزل می‌شود، مجموعه‌ی ناسا الکتریک با درک این مسئله، همواره اقدام به استفاده از تکنولوژی روز مراکز تحقیقاتی اروپایی جهت ساخت محصولاتی به روز با امنیت بالا، دوام زیاد همراه با زیبایی در طراحی و آسودگی خاطر در استفاده، می باشد تا بانوان جوان و مشکل پسندی که خواهان محصولات خاص و متفاوت هستند به این مهم نائل آیند.
 
 

" خدمات پس از فروش است که کیفیت تعهد یک شرکت را در قبال مشتریان تعیین می‌کند"

 

باورهای ناسا الکتریک چیست؟

در سند چشم‌انداز ناسا الکتریک مصرف کنندگان از ارکان اصلی شرکت بوده و جایگاه ویژه‌ایی دارند به ویژه در بحث خدمات پس از فروش ناسا الکتریک باور دارد که
لوازم خانگی= خدمات پس  از فروش
 
در ناسا الکتریک این باور وجود دارد که خدمات پس از فروش تعیین کننده کیفیت محصولات است چرا که تولید و ارائه محصول در بازار به سادگی اتفاق می‌افتد و این خدمات پس از فروش است که میزان تعهد یک شرکت در قبال مصرف کنندگان را تعیین می‌کند. مهمترین دغدغه واحد خدمات پس از فروش ناسا الکتریک خدمت‌ رسانی صحیح و کسب رضایت مشتریان می‌باشد و به همین جهت با استقرار نرم افزارهای لازم اقدام به کنترل خدمات در واحد خدمات پس از فروش می‌نماید.
 

دفتر اصلی ناسا الکتریک کجاست؟

آدرس کارخانه : استان کردستان - شهرستان بانه - شهرک صنعتی-خیابان سوم 

شماره تماس : 34269600-087 

دفتر مرکزی کارخانه : بانه – بلوار آزادی - خیابان پروین اعتصامی – جنب هتل ستاره طلایی – کوچه آرمان 6 – شرکت پیشرو سورین فن آور فرتاک 

دفتر مرکزی  فروش : تهران – بهارستان - خیابان امین حضور- اول خیابان ایران بین کوچه شیرازی و سرگرد محبی - ساختما ایلیا - طبقه 4 – پلاک 11 -      واحد 11 

شماره تماس: 38454-021

دفتر مرکزی خدمات : تهران - صادقیه بین فلکه اول و دوم – بلوار شهدای صادقیه شمالی – نبش کوچه کسرائی- پلاک 124 – واحد 2 

شماره تماس : 45114-021

 

 

ناسا الکتریک
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.