لیست کالاهای میوه خشک کن

میوه خشک کن

میوه و سبزی خشک کن از دستگاه‌های قدرتمند و حرفه‌ای است که برای خشک کردن انواع میوه‌جات و سبزیجات به کار می‌رود. میوه خشک یا چیپس میوه به عنوان یکی از تنقلات به حساب می‌آید، که با سایر آجیل‌ها و به همراه سایر تنقلات و یا به تنهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. میوه خشک کن تنها برای خشک کردن مویه و سبزی استفاده نمی‌شود، بلکه برای خشک کردن انواع گل و گیاه و حتی درست کردن لواشک هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میوه خشک کن دارای یک بدنه و چندین طبقه است که روی هم قرار می‌گیرند و با کمک المنت و فن گرما تولید شده و به تمام طبقات انتقال داده می‌شود. در این روش خشک کردن، میوه‌ها پخته نمی‌شوند تنها آب میان بافتی خود را از دست می‌دهند و به مرور زمان و تحت تاثیر حرارت بالا و یکنواخت خشک می‌شوند. بهداشتی بودن این شیوه خشک کردن به خشک شدن آب میان بافتی مربوط می‌شود چرا که مانع از رشد میکروب و باکتری‌ها می‌شود.

در این صفحه از سایت ناسا الکتریک انواع میوه خشک را مشاهده می‌کنید؛ که هر کدام دارای ویژگی‌ها و طراحی خاصی می‌باشند. شما می‌توانید با مطالعه‌ی دقیق و بررسی مشخصات و مقایسه‌ی آنها با یکدیگر، بهترین میوه خشک کن را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.