مدل اتو: NS-59
نوع اتو: اتو بخار دستی
محدوده‌ی توان مصرفی: 2400 وات
ولتاژ ورودی: 220v-240v
فرکانس: 50-60hz
بخاردهی لحظه‌ای:
بخار دهی در نوک اتو:
درجه حرارت قابل تنظیم:
توزیع یکنواخت دما:
تنظیم خودکار دما:
مخزن آب:
ظرفیت مخزن آب: 80 میلی لیتر
جنس مخزن: پلاستیک شفاف
خاموش شدن خودکار:
سيستم ضد چکه:
سیستم ضد رسوب:
سایر امکانات: تمیزی خودکار Self Clean، خاموشی خودکار در حالت افقی و عمودی
رنگ بدنه: مشکی و زرشکی
جنس کفی: سرامیکی
اسپری آب:
اسپری بخار:
قابلیت چرخش سیم:
نوع عملکرد: ولوم چرخشی برای تنظیم دما

اتو بخار دستی NS-59

  • توان مصرفی 2400 وات
  • مجهز به کفی از جنس سرامیک
  • دارای مخزن آب 80 میلی لیتری
  • دارای سیستم ضد چکه Anti Drip
  • عملکرد تمیزی خودکار Self Clean
  • مجهز به سیستم ضد رسوب Anti Scale
  • سیستم خاموشی خودکار در حالت افقی و عمودی
 

معرفی اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-59

اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-59 یکی از انواع اتوهای دستی است که در کنار طراحی زیبا از عمکلرد فوق العاده‌ای هم بهره می‌برد. بدنه اتو بخار دستی ترکیبی از استیل و پلاستیک است، که هم باعث افزایش مقاومت آن شده و هم به سبک بودن و خوش دست بودن اتو کمک می‌کند. موتوری قدرتمند با توان مصرفی 2400 وات امکان اتو کردن لباس‌های مختلف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم نموده است. این اتو بخار حرفه‌ای قابلیت تنظیم درجه حرارت متناسب با نوع و جنس پارچه ولباس را دارد. کفی در نظر گرفته شده برای این اتو سرامیکی بوده و علاوه بر کیفیت بالا در اتو کشی، به راحتی انواع پارچه نیز حرکت کرده و باعث نخ کش شدن لباس یا برق انداختن آن نخواهد شد.
 
مخزن آبی که برای این اتو در نظر گرفته شده است، از جنس پلاستیک شفاف بوده و دارای ظرفیت 80 میلی لیتر می‌باشد، این مخزن از طریق دریچه مخصوص بر بالای دسته اتو، پر خواهد شد. کلیدهای مختلفی که برای اسپری آب و بخار در نظر گرفته شده‌اند بر روی دسته اتو قابل مشاهده هستند. این کلیدها عملکرد فشاری داشته و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بخاردهی پیوسته و لحظه‌ای در این اتو بخار از حجم مناسبی برخوردار بوده و به صاف شدن بیشتر چروک‌ها کمک خواهد کرد. سیستم ضد رسوب و ضد چکه و تمیز شدن خودکار مخزن از ویژگی‌های کاربردی این اتو هستند، که به حرفه‌ای شدن اتو بخار دستی NS-59 کمک کرده‌اند.
اتو بخار ناسا الکتریک ns-59

مشخصات ظاهری و رنگ بدنه

اتو بخار ناسا الکتریک NS-59 دستگاهی کوچک و خوش دست است، که به راحتی می‌توان آن را جابجا کرد و این سبکی و راحتی باعث شده به راحتی بتوان ساعت‌ها با آن کار کرد. سادگی در ظاهر از ویژگی‌های بارز اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-59 می‌باشد، که با ترکیب رنگ‌های محبوبی چون مشکی و زرشکی و سفید زیباتر هم شده است. در واقع رویه این اتو سفید بوده و مخزن و بدنه مشکی و قسمتی از دسته و دکمه‌ها قرمز و کاور محافظ پشتی هم سفید می‌باشد. دسته این محصول میزبان دکمه‌ها و در واقع عملکردهای متنوعی است، که کارآیی محصول را افزایش داده‌اند. دکمه اسپری آب و دکمه بخار لحظه‌ای، دکمه تنظیم فشا ربخار، دریچه اسپری آب از جمله دکمه‌های به کار رفته در این محصول هستند، که هر کدام کاربرد مخصوصی داشته و در عمل کارآیی محصول را ارتقا داده‌اند.
 
مشخصات ظاهری اتو بخار ناسا الکتریک
دکمه‌ای که به منظور تنظیم فشار بخار در نظر گرفته شده، عملکرد فشاری داشته و با فشار دادنش بصورت ممتد می‌توان فشار بخار را در حالت خاموش/1/2/3 قرار داد. کلیدی که به منظور تمیز کردن خودکار مخزن آب در نظر گرفته شده به رنگ قرمز می‌باشد و عبارت SELF CLEAN بر روی آن قید شده است. که به منظور تمیز کردن مخزن آب اتو به کار می‌رود. یک کاور پلاستیکی سفید رنگ نیز برای سیم برق این دستگاه در نظر گرفته شده، که از پارگی سیم و سایر خطرات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.
مشخصات ظاهری اتو بخار دستی ns-59

کف اتو بخار ناسا الکتریک NS-59

کفی یکی از مهمترین قطعات اتو می‌باشد. جنس کف و ساختار و شکل روزنه‌ها و حتی تعداد آنها بر روی کیفیت اتوکشی تاثیرگذار خواهد بود. اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-59 دارای کفی از جنس سرامیک بوده، که حرکت روان و راحت بر روی انواع پارچه و لباس را ممکن ساخته است. همچنین این نوع کفی حرارت و گرما را با شدت و سرعت بالاتری انتقال خواهد داد و در تیجه اتو کشیدن لباس را در مدت زمان کمتری انجام می‌دهد. در واقع کفی سرامیکی یکی از بهترین کفی‌ها است، که تنها در اتو بخارهای حرفه‌ای از آن استفاده می‌شود. منافذی که در این کفی طراحی شده‌اند اکثراً بیضی شکل بوده و قطر مناسبی برای خروج بخار دارند. البته دریچه‌های مستطیلی نیز در بالای این کفی حضور دارند، که دریچه آنها توانایی خارج ساختن حجم بیشتری از بخار را دارد. منافذ بصورت چهار ردیف پشت سر هم قرار گرفته‌اند. همچنین از آرایش و چیدمان خاصی برخوردارند، این آرایش چهار ردیفی نامنظم به خروج حجم بیشتری از بخار در آنِ واحد کمک می‌کند و در نهایت سرعت اتوکشی لباس‌ها را افزایش خواهد داد. سیستم اسپری آب نیز تا زمانی که مخزن اتو از آب پر باشد، قابلیت اسپری کردن آب را خواهد داشت( ¼ مخزن اتو باید از آب پر باشد).
 
کفی اتو 59

قابلیت تنظیم دما

بر روی بدنه اتو بخار 59 ناسا الکتریک یک پیچ ولومی انتخابگر برای تنظیم دمای اتو در نظر گرفته شده است. این پیچ ولومی عملکرد چرخشی داشته و با چرخاندن آن می‌توان اتو را در دمای مورد نظر تنظیم کرد. این دکمه قرمز رنگ بوده و بر روی قسمت بالایی آن راهنمای انتخاب درجه حرارت متناسب با جنس لباس طراحی شده است. دما از حالت حداقل MIN شروع شده وبه دمای حداکثر MAX می‌رسد. در این میان درجه حرارت‌های مختلفی به منظور اتو کردن لباس‌های مختلف در نظر گرفته شده است. درجه حرارت مناسب برای لباس‌هایی با الیاف مصنوعی SYNTHETIC، درجه حرارت مخصوص لبالس‌های حریر و ابریشمی WOOL، درجه حرارت مخصوص لباس‌های کتانی و جین COTTON. این تنظیمات درجه حرارت متناسب با نوع و جنس پارچه می‌باشد، به این صورت که به راحت می‌توانید با شناسایی جنس لباس خود درجه حرارت مناسب را انتخاب کنید.
امکانات و ویژگی‌ها

سیستم ضد رسوب ANTI SCALE

اتو بخار ناسا الکتریک NS-59 از عملکرد ویژه‌ای به نام سیستم ضد رسوب ANTI SCALE بهره می‌برد. این سیستم از تشکیل رسوب در مخزن و منافذ اتو جلوگیری می‌کند. آب همواره دارای مقداری مواد معدنی و املاح است، که در اثر بخار شدن آب این املاح بصورت رسوب و لایه‌ای در کف مخزن و جداره آن و روزنه‌های خرج بخار باقی می‌مانند. طبیعی است که مسدود شدن روزنه‌ها نتیجه‌ای جز کاهش کارآیی محصول را به دنبال را نخواهد داشت. برای جلوگیری از این وضعیت، سیستم ضد رسوب در اتوبخار تعبیه شده است، که هم طول عمر و هم کارآیی اتو را افزایش خواهد داد.
 

سیستم خاموش شدن خودکار

اتو بخار ناسا الکتریک NS-59 دارای قابلیت ویژه‌ای است که به آن سیستم خاموش شدن خودکار می‌گویند. این سیستم بصورت اتوماتیک فعال شده و نسبت به حرکت اتو بخار حساس می‌باشد. در واقع اگر بیشتر از 30 ثانیه اتو بی حرکت بماند، سیستم تشخیص می‌دهد که اتو باید خاموش گردد، تا موجب سوخته شدن لباس نشود. این سیستم در حالت افقی و عمودی نیز کار خواهد کرد و در هر دو حالت با گذشت مدت زمان معینی، اتو خاموش خواهد شد. در حالت عمودی یا ایستاده نیز با گذشت 8 دقیقه اتو بصورت خودکار خاموش می‌شود.
 

امکانات و ویژگی‌ها

از ویژگی‌های کاربردی دیگری که دراتو بخار ناسا الکتریک NS-59 تعبیه شده، سیستم ضد چکه ANTI-DRIP می‌باشد. این سیستم از چکه کردن آب و لکه شدن لباس و پارچه جلوگیری می‌کند. با وجود تمام قابلیت‌هایی که برای این اتو بخار در نظر گرفته شده است، باز هم احتمال تشکیل رسوب در داخل مخزن و روزنه‌ها وجود دارد. به این دلیل اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-59 از قابلیت ویژه‌ای به نام SELF CLEAN بهره می‌برد. این قابلیت باعث می‌گردد تا رسوبات تشکیل شده داخل مخزن به بیرون هدایت شود. اساس کار این قابلیت به این صورت است که چند بار (حداکثر 3 بار) دکمه SEF CLEAN را فشار می‌دهید. به ازای هر بار فشار دادن این دکمه حجم زیادی از بخار از طریق روزنه‌ها به بیرون هدایت می‌شود، این دکمه را تاز مانی فشار دهید، که رسوب در داخل مخزن مانده باشد.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل NS-59 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.