معرفی دلیوری و تعمیر رایگان

معرفی دلیوری و تعمیر رایگان

    دلیوری و تعمیر رایگان در محل برای محصولات ناسا الکتریک    

خدمات دلیوری درب منزل به صورت رایگان را برای اولین بار در میان برندهای تولیدکننده لوازم خانگی داخلی برای مصرف کنندگان خود در دسترس قرار داده است. دلیوری درب منزل، اکنون در شهرهای تهران، مشهد، اهواز، تبریز، یزد، همدان و کرمانشاه به صورت فعال مشغول به خدمات رسانی می باشد.

مقدمه
اعتماد مشتریان قطعا ارزشمندترین دارایی برند ناسا الکتریک است. از همین رو افتخار ما به عنوان یک برند، ارائه محصولات با کیفیت و در کنار آن خدمات پس از فروش ویژه و متمرکز است. لازم است در اینجا به ارزش واقعی که با ارائه خدمات دلیوری درب منزل و تعمیر به صورت رایگان برای مشتریان ناسا الکتریک ایجاد کرده ایم، بپردازیم. 

 

ارزش افزوده خدمات دلیوری درب منزل و تعمیر رایگان
 

تضمین رفاه حال مشتریان ناسا الکتریک: با ارائه خدمات و تعمیر رایگان، مصرف کنندگان دیگر نیازی به حمل و نقل محصولات خود به دفاتر خدمات ندارند و از طریق تماس تلفنی و اعلام آدرس دقیق، تکنسین به محل مورد نظر رفته و مشکل را برطرف یا به تعمیرگاه مجاز انتقال می دهد.

سرعت بالا در رفع مشکلات: با داشتن تعمیر در محل، زمان لازم برای رفع مشکلات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. این امر به مشتریان کمک می‌کند تا سریع‌تر از محصولات خود استفاده کنند و تجربه‌ی بهتری از آن‌ها داشته باشند. 
کوتاه شدن مدت زمان تعمیر محصولات: شرایط دلیوری درب منزل، مراحل و زمان تعمیر محصول را به شکل قابل ملاحضه ای کاهش داده تا مصرف کننده محصول مورد نیاز خود را در زمان کمتری دریافت و استفاده کند. 
نهایت رضایت مشتریان:  ارائه خدمات تعمیر رایگان، باعث رضایت مشتریان و صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد.


پشتوانه و خدمات پس از فروش محصولات 

گارانتی 24 ماهه: تمامی محصولات ناسا الکتریک دارای 24 ماه گارانتی هستند، بنابراین مشتریان می‌توانند با اطمینان کامل از محصولات خود استفاده کنند.

خدمات پس از فروش 5 ساله: بعد از پایان گارانتی، ما همچنان پشتیبانی کامل از مشتریان خود را در راستای تامین قطعه ادامه می‌دهیم و خدمات پس از فروش حرفه‌ای و با کیفیتی را برای آن‌ها فراهم می‌کنیم.
تضمین تامین قطعات تا 5 سال: بعد از تمام شدن اعتبار گارانتی ما همچنان ارائه خدمات خود را برای مصرف کنندگان ادامه می دهیم. به عبارتی به مدت 5 سال قطعات مصرفی و مورد نیاز  محصول را تامین خواهیم کرد.
تیم متخصص و حرفه‌ای: تکنسین‌های ما دارای تجربه و مهارت لازم برای تعمیر محصولات الکتریکی هستند و به بهترین شکل ممکن خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهند.


چگونه خدمات ما عمل می‌کند؟
تماس با واحد خدمات: مصرف کننده در مرحله اول باید بعد از تماس با واحد خدمات و اعلام مشکل آدرس خود را ثبت کند.
اعزام نیروی تعمیر(پیک): نیروی به محل شما اعزام شده و محصول را دریافت می‌کند.
انتقال به کارگاه (در صورت نیاز): اگر مشکل در محل رفع نشود، محصول به تعمیرگاه مجاز انتقال می‌یابد. 
تحویل به مشتری: پس از عیب یابی و رفع مشکل، محصول توسط پیک و بدون هزینه درب منزل تحویل مصرف کننده داده میشود.


در چه شرایطی دلیوری درب منزل به محصول ما تعلق میگیرد؟
مشکل دستگاه شامل گارانتی بوده و موردی مثل شکستی قطعه یا استفاده نادرست مشتری نباشد، کارت گارانتی مهر شده و فاکتور مهر شده داشته باشد؛ تشخیص می دهد که شامل دلیوری می شود یا خیر.

با افزودن خدمات تعمیر رایگان در محل به لیست خدمات پس از فروش ، ناسا الکتریک به ارتقای تجربه مشتریان خود می‌پردازد و به مشتریان اطمینان می‌دهد که هرگز تنها نخواهند ماند. با اعتماد به برند ناسا الکتریک، شما نیز می‌توانید از محصولات با کیفیت و خدمات بی‌نظیر ما بهره‌مند شوید.

در آخر برای اطلاع از جزئیات بیشتر طرح می توانید با تماس واحد خدمات ناسا الکتریک به شماره 45114-021 در ارتباط و اطلاعات تکمیلی رو دریافت نمایید.
 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.