کاربرد عملکرد پخت با تاخیر delay start در پلوپز

کاربرد عملکرد پخت با تاخیر delay start در پلوپز

کاربرد عملکرد پخت با تاخیر Delay Start در پلوپز

پلوپزهای چندکاره از جمله دستگاه‌های کاربردی و ضروری در آشپزخانه هستند که کاربردهای متعددی دارند و از برنامه های پخت متنوعی پشتیبانی می‌کنند. پیشنهاد می‌شود که قبل از استفاده از دستگاه، حتماً دفترچه راهنما یا مقاله طرز استفاده از پلوپز چندکاره را مطالعه نمایید. یکی از قابلیت‌ها و عملکردهایی که پلوپزهای چندکاره از آن بهره می‌برند، عملکرد پخت با تاخیر "Preset" یا "Delay Start" می‌باشد. این عملکرد به معنای پخت تاخیری بوده و این امکان را به کاربر می‌دهد که زمان روشن شدن و شروع به کار دستگاه را به دلخواه تنظیم نماید.

معمولاً پلوپزهای چندکاره دارای قابلیت پخت با تاخیر می‌باشند، معمولاً این قابلیت با عنوان های متفاوتی بر روی کنترل پنل دستگاه درج شده است. برای استفاده از این عملکرد کافی است که ابتدا مواد غذایی مورد نظر را داخل قابلمه پخت یا همان دیگ داخلی بریزید، سپس برنامه پخت مورد نظر را انتخاب کرده و مدت زمان و درجه حرارت آن را متناسب با نوع مواد غذایی تنظیم کنید. سپس عملکرد شروع پخت با تاخیر را فعال نمایید و ساعت شروع پخت را بسته به نیاز تنطیم کنید. گفتنی است که این عملکرد تا "24 ساعت" قابلیت تنظیم شدن دارد. همچنین برای تنظیم ساعت تاخیر باید از کلیدهای تنظیم ساعت "Hr" و دقیقه "Min" استفاده کرد.

پلوپزهای چند کاره ناسا الکتریک مدل‌های NS-3074 و NS-3081 و NS-3082 دارای عملکرد پخت با تاخیر با عنوان‌های "Preset" و "Delay Start" می‌باشند. البته این قابلیت برای تمام برنامه‌های پخت در دسترس نمی‌باشد. مثلاً پلوپز چندکاره ناسا الکتریک مدل NS-3081 که قابلیت پخت تاخیری دارد برای برنامه های بخارپز کردن "Steam" و ماست "Yoghurt" و استریل کردن در دسترس نیست.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.